csarenfrdeelhuitkoplptruskes

Ubytování v regionu

Areál u rybníka pod Emauzy

Areál byl postaven v letech 1978-79 aktivitou občanského výboru emauzských osadníků v v rámci tzv. „akce Z“ za přispění tehdejšího Městského národního výboru v Odrách. Vzniklo tak fotbalové a volejbalové hřiště, klubovna s vnitřním i venkovním posezením, dětské hřiště s průlezkami, skluzavkou, pískovištěm a kryté podium pro muzikanty s tanečním parketem. Společně s vodní nádrží, vybudovanou již v letech 1961-62, vytvořil areál vhodný komplex pro rekreační účely. V roce 1995 převzala odpovědnost za fungování celého areálu již samostatná obec Vražné, která areál postupně zvelebovala tak, aby to bylo i nadále příjemné místo pro odpočinek a relaxaci se sportovním a kulturním zázemím.

DSCF3529_Oznacnik_Rybnik DSCF3519_klubovna Arel_u_rybnka_pod_Emauzy_Desktop_Resolution
Po nezbytných opravách a úpravách okolní zeleně, byla opravena elektroinstalace a venkovní osvětlení. Poté byly opravovány objekty a sportovní zařízení. Byla vyměněna dětská skluzavka a doplňován písek v pískovišti. Dosluhující dřevěný mostek přes bezejmenný vodní tok, byl letos na jaře nahrazen mostkem novým. Poblíž mostku je instalována informační cedule o areálu a meliorační nádrži (rybník pod Emauzy). V okolí areálu i nádrže probíhaly postupně výsadby dřevin. V loňském roce obec investovala do opravy střechy klubovny.
Cena za pronájem:
a) pracovní dny (po-čt) 200,- Kč
b) víkend (pá-ne) 500,- Kč,
c) celý týden (po-ne) 700,- Kč, (vratná záloha 500,-)
Vybavení: kuchyňka - chladnička, varná konvice, vařič, kuchyňské nádobí, stoly, židle. sport – volejbalová síť s míčem, badmintonový komplet, kuželky.
Kontakt: Vražné-Emauzy 202, tel. 776 672 551.

Tagy: Emauzy

Vytisknout