csarenfrdeelhuitkoplptruskes

Svatební obřady a oslavy, Vražné-Hynčice

phoca_thumb_l_rodny-dum-j-g-mendela02

Rodný dům Johanna Gregora Mendela nabízí své prostory pro konání romantických svatebních obřadů v klidném prostředí venkova. Nabízí také možnost uspořádání svatební hostiny či jiné rodinné oslavy.

p1050788Svatba (hostina) rodinná oslava na statku.
Tento půvabný statek se nachází v místní části obce Vražné - v Hynčicích, v chráněné krajinné oblasti Poodří. Prostor je ideální pro max. 50 osob. Cena za pronájem pouze k obřadu činí 1000,- Kč bez správních poplatků.

phoca_thumb_l_svatba-srpen09-2
Společenský sál.  Sál pro konání společenských akcí - svateb, hostin.

Termíny svatebních obřadů:
Svatební obřady zajišťuje obec Vražné ve spolupráci s matričním úřadem MěÚ Odry. Termíny svatebních obřadů (i případných svatebních hostin) si můžete dohodnout na OÚ Vražné.
kontakt:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vrazne.cz
tel: 556 730 532

Praktické pokyny pro svatebčany:
Místa určená ke svatebnímu obřadu si můžete předem prohlédnout. Na dvůr je zakázán vjezd motorových vozidel. V těsné blízkosti Rodného domu J. G. Mendela se nachází 2 parkoviště pro cca 10 aut. Fotografování a filmování je povoleno. Rozhazování konfet a podobných ozdob svatebními hosty s rozvahou. Všem účastníkům obřadu je plně k dispozici hygienické zázemí pro návštěvníky rodného domu. Doklady potřebné pro uzavření sňatku: občanské průkazy, rodné listy, apod.
Příslušný matriční obvod - Městský úřad Odry

Tagy: Hynčice

Vytisknout