csarenfrdeelhuitkoplptruskes

TV MIKROREGIONY Sedlnice

TV Mikroregiony
TV Mikroregiony
TV Mikroregiony
TELEVIZNÍ STUDIO MIKROREGIONY v Sedlnicích je součástí Kulturního a informačního centra Sněženka. Jeho cílem je sdružovat svou činností obce regionu formou mediální propagace a video archivace z činnosti obcí. Vyrábí proto pravidelné zpravodajské pořady formou Video kroniky pro obce novojičínského regionu, které vlastní kabelové televizní rozvody. Tyto obce jsou součástí televizního společenství TV Mikroregiony. Studio vyrábí záznamy z různých akcí pro podniky, státní instituce či soukromé osoby.
Televizní studio TV MIKROREGIONY je vybaveno digitální profesionální technikou, střihovými počítači a kvalitní zvukovou digitální režií. Svým klientům nabízí širokou paletu služeb v oblasti televizní produkce, tiskové produkce, včetně komplexního zpracování propagační a reklamní strategie a vedení mediální kampaně. Program studia je dále zaměřen na výrobu propagačních a reklamních filmů, televizních reklam, dokumentů a reportáží.
Dále se TV studio zabývá výrobou multimediálních nosičů ve formátech CD-Rom, DV, DVD. Na základě požadavků zákazníka vyrábí reklamní spoty, dokumenty a video klipy.
Studio je propojeno On-line s víceúčelovým sálem kulturního domu. Proto je možno stáčet akce konané na sále a okamžitě záznam expedovat v kvalitě VHS či DV CAM. Po nezbytné několika hodinové úpravě si může zákazník odnést natočený materiál i v různých datových mutacích. Zvláště vhodné je tento systém pro nahrávání živých koncertů či klipů a to On -line až na 4 kamery umístěny na sále.

Upozornění pro hudební soubory: Kvalitní zvuk (audio) je však nutno mít předem nahrán v audio studiích, protože sál není zabezpečen kvalitní audio technikou. Je koncipován jen na záznam kvalitního obrazu a hudební podklady se do záznamu posléze ve studiu vmixují. I přes tento malý handicap je sál pro tyto účely využíván. Zvláštností na tomto sále je velkoplošné kino plátno 4x 5metrů, které vytváří na podiu přední projekci, což umožňuje zajímavý efekt.

Personální obsazení studia: 2 kameramani, 2 moderátorky/redaktorky, 2 stříhači, 1 studiový technik, 1 vedoucí studia, 1 obchodní zástupce.

Další iniciativy TV Mikroregiony: pořádá pravidelné meziobecní soutěže POJĎME NA TO! a to v červnu a prosinci každého roku. Touto činností a mediálním sponzorstvím vytváří podmínky pro sbližování se obcí regionu.

 
Cenové relace: O 2/3 levněji než v kterémkoliv profesionálním TV zařízení. Nutno upozornit, že možnost přímého nahrávání ze sálu (bez přenosového vozu), žádné studio v naší republice nemá ! Rarita!!!

KONTAKTNÍ ADRESA:
TV studio Sněženka Sedlnice
Sedlnice

742 56 Sedlnice
Česká republika (CZ)
tel: (+420) 556 712 638
(+420) 605 106 086
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytisknout

BALNEA plus, Poradenská a cestovní agentura Petřvald

Nabídka lázeňských pobytů od partnerských lázní v České republice i na Slovensku.
Internetový prodej léčebných, relaxačních, víkendových nebo wellness pobytů.
Dárkové poukazy pro Vaše blízké i přátele.

Poradenství v oblasti podpory zdraví a zdravého životního stylu.

KONTAKTNÍ ADRESA:

BALNEA plus - Poradenská a cestovní agentura
Ing. Jarmila Dybalíková
Petřvald č. 257
742 60 Petřvald u Nového Jičína
Česká republika (CZ)
tel: (+420) 556 315 465
(+420) 606 773 396
fax: (+420) 556 315 465
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytisknout